1Gb Пам'ятники з граніту - корисні статті

Пам'ятники з граніту - корисні статті

Виготовлення пам'ятників під ключ

Процес вибору, замовлення та виготовлення надгробних пам'ятників передбачає проведення цілого комплексу заходів. Максимально зручно здійснити їх в одному місці та бути спокійним і впевненим у результаті, що суттєво зекономить Ваш час та гроші. Отож, що собою передбачає виготовлення пам’ятника під ключ?

Читати повністю >>

Як вибрати надгробний памятник?

Втрата близької людини - це завжди горе і трагедія для рідних, завжди хочеться гідно провести її в останню путь. Єдине, що залишається для нас після смерті дорогих нам людей, це пам'ять про них. Увіковічнити і зафіксувати їхні риси, зберегти їх впізнаванність протягом багатьох років, непросте але вкрай необхідне завдання. Компанія "Велич Граніту" допоможе Вам у цьому. У нас є власне виробництво надгробних памятників з граніту, могильних плит, гробівців та меморіальних комплексів, які збережуть пам'ять про близьку Вам людину на десятки років.

Читати повністю >>

Виробництво пам'ятників з граніту у Львові

Все починається з видобутку великої гранітної брили і розпилу її на менші блоки. Відділяють гранітну брилу підривним або канатопильним методом в гранітних кар'єрах. Після чого її транспортують до місця обробки і розпилу, найчастіше це спеціалізовані заводи, які знаходяться поруч з кар'єром. Там на великому фрезерному верстаті брилу розрізають на гранітні сляби (плити) – стандартні заготовки з точними розмірами. Гранітні плити шліфують, щоб створити рівну матову поверхню, полірують для надання дзеркального глянцевого вигляду.

Читати повністю >>

Як доглядати за гранітним пам’ятником?

Завдяки своїм фізичним характеристикам та зовнішнім даним, надгробний памятник з граніту практично вічний. Але для збереження його первісного естетичного вигляду, час від часу потрібен догляд за ним. Існує безліч різних хімічних засобів, які містять захисні просочення для граніту, віск, поліролі та інші складники, що допоможуть Вам без допомоги фахівців надовго зберегти колір і блиск цього величного природного каменю. Гранітний пам’ятник не потребує особливих знань по догляду за ним, проте є певні правила та особливості, які варто знати.

Читати повністю >>

Гравірування надгробного пам'ятника

Після вибору і виготовлення памятника необхідно визначитися з його художнім оформленням, зробити його унікальним. Часто, щоб вшанувати пам'ять рідної нам людини звичних відомостей - імені, прізвища, дати народження і смерті недостатньо, хочеться якось по-особливому підкреслити на ритуальному памятнику або могильній плиті значення покійного у нашому житті, наприклад портретом, характерним пам'ятним написом, цікавим візерунком. Слова подяки або пам'яті, короткі вірші, уривки прози нанесені на пам'ятник з граніту будуть супроводжувати пам'ять про близьку нам людину протягом багатьох десятків років.

Читати повністю >>

Гранітний пам'ятник – облицювання та бетонування

Коли надгробний памятник вже встановлено, територію навколо поховання необхідно упорядкувати. Щоб на місці поховання завжди було чисто й акуратно, ми рекомендуємо провести його бетонування і облицювання плиткою. Це забезпечить надійність і довговічність установки. Бетонування могили здійснюють двома способами - монолітно заливають ділянку або з можливістю поховання в подальшому.

Читати повністю >>


Виготовлення пам'ятників у Львові

Пам'ятники з граніту одинарні - Пам'ятники з граніту подвійні - Пам'ятники елітні одинарні - Пам'ятники елітні подвійні

Встановлення пам'ятників у Львові та області: Бібрка, Броди, Брюховичі, Буськ, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Зимна Вода, Камянка-Буська, Кривчиці, Мостиська, Мшана, Немирів, Новояворівск, Перемишляни, Рава-Руська, Рогатин, Рудно, Самбір, Сихів, Сколе, Сокаль, Сокільники, Стрий, Турка, Хирів, Ходорів, Шегині, Яворів, Красне, Львів, Голосківське кладовище, Рудки, кладовище Рясне.

  • facebook
  • youtube