1Gb Виробництво пам'ятників з граніту у Львові

Виробництво пам'ятників з граніту у Львові

Виробництвом надгробних памятників, гробівців та могильних плит у Львові із натурального українського граніту наша компанія займається з 1996 року. За цей період ми спроектували, виготовили та встановили понад 1 700 виробів різної складності. Процес виготовлення гранітного пам'ятника досить тривалий і трудомісткий.

Все починається з видобутку великої гранітної брили і розпилу її на менші блоки. Відділяють гранітну брилу підривним або канатопильним методом в гранітних кар’єрах. Після чого її транспортують до місця обробки і розпилу, найчастіше це спеціалізовані заводи, які знаходяться поруч з кар’єром. Там на великому фрезерному верстаті брилу розрізають на гранітні сляби (плити) – стандартні заготовки з точними розмірами. Гранітні плити шліфують, щоб створити рівну матову поверхню, полірують для надання дзеркального глянцевого вигляду.

Сформовані і оброблені гранітні плити поступають в цех де безпосередньо виготовляються памятники чи гробівці. Компанія Велич Граніту працює тільки із заготовками з натурального граніту українських родовищ, його фізико-механічні показники є оптимальними для виробництва довговічних та вишуканих пам’ятників. Перед виготовленням надгробного пам’ятника ми прислухаємось до Ваших побажань, виїжджаємо на місце установки, робимо необхідні заміри та створюємо 3D модель із накладанням ескізу на фото кладовища, таким чином Ви одразу побачите, який буде мати виглядати Ваше замовлення. Погоджуємо проект та укладаємо договір, після чого замовлення передається в виробничий цех. У цеху майстер надає заготовкам оригінальних і специфічних форм згідно спроектованої моделі, шліфує та полірує нерівності поверхні надаючи їй дзеркального блиску. Відполіровані заготовки памятника передаються художнику по каменю для нанесення портретів, надгробних написів, епітафій, пейзажів, візерунків. Складові готові, залишається тільки доставити їх на місце установки та встановити надгробний пам’ятник. Весь процес займає до 2 місяців від дати Вашого звернення. Наша компанія володіє удосконаленою системою бетонування та установки пам’ятників, що дозволяє надавати офіційну гарантію на виріб до 5 років, здійснюємо доставку та установку памятника на могилу під ключ.

Ми виготовляємо всі види пам’ятників з граніту, від класичних до елітних памятників, гробівців та меморіальних комплексів. 


Виготовлення пам'ятників у Львові

Пам'ятники з граніту одинарні - Пам'ятники з граніту подвійні - Пам'ятники елітні одинарні - Пам'ятники елітні подвійні

Встановлення пам'ятників у Львові та області: Бібрка, Броди, Брюховичі, Буськ, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Зимна Вода, Камянка-Буська, Кривчиці, Мостиська, Мшана, Немирів, Новояворівск, Перемишляни, Рава-Руська, Рогатин, Рудно, Самбір, Сихів, Сколе, Сокаль, Сокільники, Стрий, Турка, Хирів, Ходорів, Шегині, Яворів, Красне, Львів, Голосківське кладовище, Рудки, кладовище Рясне.

  • facebook
  • youtube