1Gb Гранітний пам'ятник - схема установки та бетонування

Гранітний пам'ятник - схема установки та бетонування

Надгробний гранітний пам’ятник потрібно встановлювати десь через рік після похорону. За цей час проходять всі пори року, земля встигає повністю осісти та ущільнитись до свого природного стану, це вкрай необхідно для установки важкого гранітного надгробка і є запорукою того, що з плином часу пам’ятник не буде похилятись. Найчастіше роботи по встановленню проводять в теплий період, щоб забезпечити швидке висихання фундаменту надгробка.

Встановлення надгробного памятника погоджується завчасно, так як в багатьох випадках необхідна ґрунтовна підготовка до монтажних робіт. Довговічність та стійкість пам’ятника залежить від правильного розрахунку схеми установки та бетонування, якості монтажних матеріалів і професійних навиків фахівців, що проводять установчі роботи.

У компанії “Велич Граніту” працюють досвідчені спеціалісти, які володіють удосконаленою системою бетонування, що дозволяє надавати офіційну гарантію замовнику до 5 років та забезпечувати довговічність виробу. Подібна система захищає пам’ятник від похилення, розтріскування та інших факторів, що можуть виникнути при неякісному бетонуванні.

Згідно системи, по кутах майбутнього виробу виведені так звані «лапи», довжина котрих досягає до 40 см за межами бетону та виходить на цілину.  Для максимальної міцності через всю конструкцію проходить арматура товщиною 8-10 мм (зображено червоним кольором на схемі). Аналогічно підлягають армуванню «обмостка» та «перший поверх». Вся бетонна конструкція є монолітною.

Схема установки надгробного гранітного пам'ятника  

При установці пам’ятника використовується клей Siltek T80, далі 2-х компонентний епоксидний клей, котрий застигає протягом 2-3 хв. Тумба та підголовник виробу з’єднуються арматурою, а стела просверлюється у тумбу. Всі шви виробу закриваються силіконом, який не кристалізується та витримує температуру -50 +50 градусів по Цельсію.

Отже серед переваг бетонування та установки компанією «Велич Граніту» можна виділити наступні пункти:

  1. Виведення спеціальних «лап» по кутах конструкції.
  2. Подвійне армування конструкції.
  3. Використання арматури діаметром 8-10 мм.
  4. Лише монолітне бетонування.
  5. Використання цементу марки 500.
  6. Замішування цементу 1:2
  7. Закриття всіх швів силіконом, що не кристалізується та витримує температуру -50+50 градусів по Цельсію.
  8. Підголовник, тумба та стела – з’єднані для надання максимальної міцності конструкції.
  9. Використання двокомпонентного епоксидного клею (застигає 2-3 хв). 

Варіанти бетонування надгробних одинарних та подвійних памятників з граніту зображені на схемах:

Установка одинарного пам'ятника з граніту

  Схема бетонування одинарного гранітного пам’ятника – Варіант 2

Установка подвійного пам'ятника з граніту

  Схема бетонування подвійного гранітного пам’ятника – Варіант 2


Виготовлення пам'ятників у Львові

Пам'ятники з граніту одинарні - Пам'ятники з граніту подвійні - Пам'ятники елітні одинарні - Пам'ятники елітні подвійні

Встановлення пам'ятників у Львові та області: Бібрка, Броди, Брюховичі, Буськ, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Зимна Вода, Камянка-Буська, Кривчиці, Мостиська, Мшана, Немирів, Новояворівск, Перемишляни, Рава-Руська, Рогатин, Рудно, Самбір, Сихів, Сколе, Сокаль, Сокільники, Стрий, Турка, Хирів, Ходорів, Шегині, Яворів, Красне, Львів, Голосківське кладовище, Рудки, кладовище Рясне.

 • facebook
 • youtube