Гробівці з натурального граніту у Львові та Львівській області
Бетонуємо, виготовляємо та встановлюємо
Отримайте гробівець на двох лише
за 63 900 грн та дозвільні документи
на його встановлення у ПОДАРУНОК

* Поля обов'язкові до заповнення Ваші контактні дані в безпеці і ми не розсилаємо спам

Наші роботи

гробівець з чорного граніту
гробівець з граніту габро
гробівець з лезниківського граніту
гробівець із зеленого граніту
гробівець з граніту маславка
гробівець з покостівського граніту

Як ми працюємо?

Дзвінок або заявка

Безкоштовний виїзд інженера для
замірів чи консультації

Виготовлення виробу

Доставка

Встановлення виробу

Від 2 місяців

Виготовлення гробівців з натурального граніту у Львові та області
Встановлюємо їх та надаємо офіційну гарантію
Отримайте безкоштовно 3D візуалізацію гробівця
на місці поховання та дізнайтесь ціну встановлення

* Поля обов'язкові до заповнення Ваші контактні дані в безпеці і ми не розсилаємо спам

6 причин обрати нас

Наші клієнти про нас:

 • відгук про гробівці з граніту

  Валентин Кондратенком. Львів

  Замовляв гробівець для родини в "Величі Граніту". Спрацювали організовано і порядно, оформили всі дозвільні документи, виготовили все по договору і в домовлені строки. Якість роботи на рівні. Забезпечують гарантійний термін експлуатаціі. У спілкуванні відчувається почуття турботи про померлу родину та бажання зробити все професійно. Рекомендую.

 • відгук про гранітні гробівці

  Валерійм. Самбір

  Об’їздив 20 фірм… Потратив пів року часу!!! Думав, що все швидко, легко та просто. Виявилось не так. Ніхто не зміг цілком зрозуміти мене та те, чого я від них хочу. Натрапив на Велич Граніту. Приїхав, показав що хочу (на цей час вже мав купу ескізів), сказали що зроблять та мають досвід виготовлення гробівців такої складності, порахували. Хоч ціна і кусалась, але пообіцяли зробити 3D модель гробівця для уточнення всіх нюансів. Підкупило. Підписав договір і компанія працює. Це зайняло 2 дні!!! Кожного тижня телефонували та повідомляли що і як. Приємно коли такий сервіс. Замовив і ні за що не турбуєшся та не витрачаєш зайвий час. Люди знають чим займаються.

 • відгук про виробництво гробівців

  Сергій Петровичм. Львів

  Дуже боявся замовляти гробівець, адже неодноразово чув про те, як вони псуються і що тільки перший час виглядають красиво, але товариш порадив звернутись до компанії Велич Граніту і я не пожалкував! Гробівець виготовили, якісно забетонували, то ще і гарантію дали на 5 років. Тепер я спокійний! Дякую Вам за роботу.

 • відгук про встановлення гробівців

  Віталій Андрійовичм. Львів

  Хочу подякувати за чуйне відношення до своїх клієнтів. Зараз складно знайти відповідальну компанію. З моменту самого дзвінка зрозумів що буду працювати з Велич Граніту, адже все проходить офіційно. Уклали договір, всі ескізи підписали, після виготовлення гробівець доставили на територію компанії, ми з дружиною подивились, переконались що розміри відповідають, виготовлено з того каменю, що ми і замовляли. Після установки на кладовищі ще раз все переглянули та звірили. Все чудово! Рекомендую!

 • відгук про гробівці з чорного граніту

  Анатолійм. Львів

  Вибрав гробівець для своїх батьків, поставили, все було гаразд, але за два роки з’явилась тріщина, як мені пояснили в компанії – через те, що була невидима внутрішня тріщина. Ось тоді я і зрозумів як добре, що вибрав компанію, котра дає гарантію на свої вироби 5 років! Дякую Юрію за чудову роботу та швидке реагування. Плиту замінили як нічого і не було! Хлопці відповідають за свої слова! Будьте спокійні!

 • відгук про гробівці з зеленого граніту

  Максимм. Львів

  Мав досвід установки гробівця для тата і для мами. По досвіду знаю що це займає чимало часу, але я маю свій бізнес і для мене кожна хвилина дуже вагома. Дуже хотів знайти компанію де б було ідеальне співвідношення затраченого часу та якості роботи. Зайшов на сайт Велич Граніту – побачив унікальні вироби, вирішив зателефонувати. Розмовляв з власником Романом – дуже приємна людина. Все пояснив та розповів. Під’їхав в офіс компанії – все вирішили та погодили дуже швидко! Підписали договір. Виготовили та установили гробівець у термін, прописаний у договорі! Приємно працювати з професіоналами!

Контакти

Замовити зворотний дзвінок

* Поля обов'язкові до заповнення Ваші контактні дані в безпеці і ми не розсилаємо спам ×