Пам’ятники з натурального граніту одинарні у Львові та області
Встановлюємо їх та надаємо офіційну гарантіюДо 16 листопада оплата частинами до 10 платежів 0% переплати!
Перший внесок 10%!

* Поля обов'язкові до заповнення Ваші контактні дані в безпеці і ми не розсилаємо спам

Наші роботи

купити памятник
купити памятник з граніту
купити гранітний памятник
ціна памятника
ціна памятника з граніту
ціна гранітного памятника
ціна з написами
ціна з оформленням
каталог памятників

Бажаєте ознайомитись з більшим переліком наших робіт?Скачайте повний каталог виробів
та дізнайтесь ціни на памятники!

* Поля обов'язкові до заповнення Ваші контактні дані в безпеці і ми не розсилаємо спам

Як ми працюємо?

Дзвінок або заявка

Безкоштовний виїзд інженера для
замірів чи консультації

Виготовлення виробу

Доставка

Встановлення виробу

Від 1 місяця

Виготовлення пам'ятників з натурального граніту у Львові та області
Ми використовуємо удосконалену систему бетонування та установки
Відправте заявку прямо зараз та
дізнайтесь ціну встановлення пам'ятника

* Поля обов'язкові до заповнення Ваші контактні дані в безпеці і ми не розсилаємо спам

6 причин обрати нас

Наші клієнти про нас:

 • Валерійм. Самбір

  Об’їздив 20 фірм… Потратив пів року часу!!! Думав, що все швидко, легко та просто. Виявилось не так. Ніхто не зміг цілком зрозуміти мене та те, чого я від них хочу. Натрапив на Велич Граніту. Приїхав, показав що хочу (на цей час вже мав купу ескізів), сказали що зроблять та мають досвід виготовлення памятників такої складності, порахували. Хоч ціна і кусалась, але пообіцяли зробити 3D модель пам’ятника для уточнення всіх нюансів. Підкупило. Підписав договір і компанія працює. Це зайняло 2 дні!!! Кожного тижня телефонували та повідомляли що і як. Приємно коли такий сервіс. Замовив і ні за що не турбуєшся та не витрачаєш зайвий час. Люди знають чим займаються.

 • Сергій Петровичм. Львів

  Дуже боявся замовити памятник, адже не одноразово чув про те як вони псуються і що тільки перший час виглядають красиво, але товариш порадив звернутись до компанії Велич Граніту і я не пожалкував! Пам’ятник виготовили, якісно забетонували, то ще і гарантію дали на 5 років. Тепер я спокійний! Дякую Вам за роботу.

 • Віталій Андрійовичм. Львів

  Хочу подякувати за чуйне відношення до своїх клієнтів. Зараз складно знайти відповідальну компанію. З моменту самого дзвінка зрозумів що буду працювати з Велич Граніту, адже все проходить офіційно. Уклали договір, всі ескізи підписали, після виготовлення пам ятника доставили на територію компанії, ми з дружиною подивились, переконались що розміри відповідають, виготовлено з того каменю,що ми і замовляли. Після установки на кладовищі ще раз все переглянули та звірили. Все чудово! Рекомендую!

 • Анатолійм. Львів

  Вибрав памятник для своїх батьків, поставили, все було гаразд, але за два роки з’явилась тріщина, як мені пояснили в компанії – через те, що була невидима внутрішня тріщина. Ось тоді я і зрозумів як добре, що вибрав компанію, котра дає гарантію на свої вироби 5 років! Дякую Юрію за чудову роботу та швидке реагування. Плиту замінили як нічого і не було! Хлопці відповідають за свої слова! Будьте спокійні!

 • Максимм. Львів

  Мав досвід установки памятника для тата, цього року довелось встановлювати пам’ятник для мами. По досвіду знаю що це займає чимало часу, але я маю свій бізнес і для мене кожна хвилина дуже вагома. Дуже хотів знайти компанію де б було ідеальне співвідношення затраченого часу та якості роботи. Зайшов на сайт Велич Граніту – побачив унікальні вироби, вирішив зателефонувати. Розмовляв з власником Романом – дуже приємна людина. Все пояснив та розповів. Під’їхав в офіс компанії – все вирішили та погодили дуже швидко! Підписали договір. Виготовили та установили пам ятник у термін, прописаний у договорі! Приємно працювати з професіоналами!

Контакти

Замовити зворотний дзвінок

* Поля обов'язкові до заповнення Ваші контактні дані в безпеці і ми не розсилаємо спам ×