1Gb Пам'ятники з Межиріцького граніту

Пам'ятники з Межиріцького граніту

межиріцький граніт

Походження граніту: Межиріцьке родовище, яке розташоване
у селі Межирічка Житомирської області.

Торгова марка: Flower of Ukraine.

Об'ємна вага: 2 600 кг/м3.

Водопоглинання: 0,5 %.

Межа міцності на стиск: 150 MPa.

Зносостійкість: 0,47 г/см2.

Мінеральний склад: 
калієвий польовий шпат – 60%
plagioclase – 20%
quartz – 15%
biotite – 5%.

Межиріцький граніт - ще одне надбання українських кар'єрів. Його родовище розташоване у селі Межирічка, завдяки чому граніт і отримав свою назву, Житомирської області, тут знаходиться скупчення різних сортів, видобуток яких ведеться з минулого століття. 

За свою витонченість та незвичайний колір цей вид граніту отримав назву Flower of Ukraine.

Межиріцький граніт переважно складається з карбонаду кальцію. Завдяки величезним запасам цього каменю в природі, його міцності та мінеральному складу, затребуваність цього граніту у багато разів перевищує попит на інші види породи.

Унікальність граніту надає його незвичайний красивий колір - коричневе забарвлення з рожевими, світло-сірими та чорними вкрапленнями, малюнок дрібний та однорідний по всій масі. У нього спокійний благородний тон. Плити одного відтінку легко зістикувати та отримати поверхню з рівномірним забарвленням, пам’ятники виготовлені із Межиріцького граніту виглядають солідно і дорого. Проте не тільки колір служить причиною його популярності – привертають увагу доступна ціна каменю та хороші фізико-хімічні властивості.

Межиріцький граніт має грубозернисту структуру, низький коефіцієнт водопоглинання, високу стійкість до негативних атмосферних явищ і витримує будь-які види обробки. Завдяки тому, що він легко піддається термічному впливу та поліруванню, а при розпилі залишається гладкий і рівний зріз, Межиріцький граніт отримав широке застосування в ритуальній сфері – з нього виготовляють довговічні та красиві надгробні пам'ятники. Він вважається одним з найміцніших гранітів та володіє низькою пористістю. Межиріцький граніт належить до першого класу радіоактивної безпеки.

Цей граніт зручний в обробці, чудово піддається поліруванню зберігаючи при цьому колір та унікальний малюнок. Він стійкий до вимивання, вивітрювання та забруднень, достатньо періодично протирати його вологою тканиною, щоб камінь набув первинного вигляду.

Межиріцький граніт - це ідеальний «природний дует» краси та функціональності.

Компанія Велич Граніту виготовляє надмогильні плити та пам’ятники з Межиріцького граніту з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки памятників та надаємо гарантію на виріб 5 років. Ви можете переглянути виставку готових гранітних пам’ятників за адресою вул. Луганська, 10, м. Львів.

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!

 


Виготовлення пам'ятників у Львові

Пам'ятники з граніту одинарні - Пам'ятники з граніту подвійні - Пам'ятники елітні одинарні - Пам'ятники елітні подвійні

Встановлення пам'ятників у Львові та області: Бібрка, Броди, Брюховичі, Буськ, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Зимна Вода, Камянка-Буська, Кривчиці, Мостиська, Мшана, Немирів, Новояворівск, Перемишляни, Рава-Руська, Рогатин, Рудно, Самбір, Сихів, Сколе, Сокаль, Сокільники, Стрий, Турка, Хирів, Ходорів, Шегині, Яворів, Красне, Львів, Голосківське кладовище, Рудки, кладовище Рясне.

  • facebook
  • youtube