1Gb Пам’ятники з Токівського граніту

Пам’ятники з Токівського граніту

токівський граніт

Походження граніту: Токівське родовище, яке розташоване
в селі Ток Дніпропетровської області.

Торгова марка: Carpazi.

Об'ємна вага: 2 670 кг/м3.

Водопоглинання: 0,55 %.

Межа міцності на стиск: 225 MPa.

Зносостійкість: 0,26 г/см2.

Мінеральний склад:
microcline – 35%
plagioclase – 35%
quartz – 25%
biotite – 4%
інші – 1%.

Токівське гранітне родовище знаходиться в Дніпропетровській області неподалік села Ток, розробка кар’єру розпочалась приблизно 100 років тому. Запаси каменю оцінюються спеціалістами в 70-80 млн. м3 і є одними із найбільших в Україні. Видобуток граніту з Токівського родовища відбувається протягом цілого року без використання об’ємних вибухів, що дозволяє зберегти структуру каменю та всі його корисні властивості.

Колір Токівського граніту червоно-коричневий із малиновими відтінками, дрібної та середньої зернистості з однорідною структурою. Невеликі темні вкраплення, характерні саме для гранітного каменю з Токівського родовища, створюють неповторний ефект мозаїки. Токівський граніт добре піддається термообробці та поліруванню, його фактура прекрасно поєднується з гравіруванням, що дозволяє створювати вишукані предмети меморіальної скульптури та архітектури, гранітних надгробків, надмогильних гранітних памятників, а також для виготовлення облицювальних матеріалів. Carpazi - таке маркування у міжнародній класифікації граніту з Токівського родовища.

Токівський граніт (Токівка) володіє хорошими фізико-механічними властивостями, значною щільністю матеріалу (2 670 кг/м3) та зносостійкістю (0,26 г/см2), завдяки їм та високохудожній декоративності каменю він отримав широке розповсюдження та популярність не тільки в Україні, а й за її межами. Граніт з Токівського родовища можна рекомендувати всім хто хоче отримати за доступною ціною красивий і довговічний виріб.

Компанія Велич Граніту виготовляє надмогильні плити та пам'ятники з Токівського граніту з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки пам’ятників та надаємо гарантію на виріб 5 років. Ви можете переглянути виставку готових гранітних пам’ятників за адресою вул. Луганська, 10, м. Львів.

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!

 


Виготовлення пам'ятників у Львові

Пам'ятники з граніту одинарні - Пам'ятники з граніту подвійні - Пам'ятники елітні одинарні - Пам'ятники елітні подвійні

Встановлення пам'ятників у Львові та області: Бібрка, Броди, Брюховичі, Буськ, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Зимна Вода, Камянка-Буська, Кривчиці, Мостиська, Мшана, Немирів, Новояворівск, Перемишляни, Рава-Руська, Рогатин, Рудно, Самбір, Сихів, Сколе, Сокаль, Сокільники, Стрий, Турка, Хирів, Ходорів, Шегині, Яворів, Красне, Львів, Голосківське кладовище, Рудки, кладовище Рясне.

  • facebook
  • youtube