1Gb Пам'ятники з граніту Габро

Пам'ятники з граніту Габро

Габро граніт

Походження граніту: Букинське родовище, яке розташоване
в селі Буки Житомирської області.

Торгова марка: Bukinske.

Об'ємна вага: 2 810-3 210 кг/м3.

Водопоглинання: 0,10-0,30 %.

Межа міцності на стиск: 153-267 MPa.

Зносостійкість: 0,69 г/см2.

Мінеральний склад:
калієвий польовий шпат – 2-9%
pyroxene – 25-32%
plagioclase – 57-72%
quartz – <5%
biotite – <3%.

Граніт Габро - магматична інтрузивна гірська порода, основними мінералами якої є плагіоклаз і моноклінний піроксен, іноді також містить олівін, ромбічний піроксен і кварц, як акцесорні присутні апатит, ільменіт, магнетит, сфен, іноді хроміт.  Цей камінь належить до глибинних гірських порід, утворених у результаті поступового застигання магми в глибинах земної кори під великим тиском верхніх шарів землі. Такий спосіб утворення граніту Габро посприяв формуванню його щільної структури та високого порогу міцності при стиску. Широко поширений у Північній Америці, Південній Африці, Великобританії, Франції, Росії. В Україні його поклади залягають в Житомирській області, зокрема в Букинському родовищі, що неподалік села Буки. Видобувають Букинський граніт Габро під торговою маркою – Bukinske.

Букинський Габро – унікальний чорний граніт із дрібнозернистою структурою, що надає каменю глибокого насиченого темного тону, місцями з легким блакитним відтінком. Фізико-механічні властивості відповідають всім вимогам для виготовлення архітектурних виробів, облицювальних матеріалів, а відходи від видобутку гранітних блоків йдуть на виробництво щебеню. Граніт Габро є одним із найпопулярніших та незамінних у виробництві надгробних памятників, надмогильних плит, гробівців надаючи їм стриманого та солідного вигляду.

Габро володіє низьким показником водопоглинання (приблизно 0,20%) і високою морозостійкістю. Добре шліфується і полірується, не потребує спеціального догляду, навіть протягом десятиліть не втрачає свого дивовижного зовнішнього вигляду та початкових характеристик. Букинський габро можна сміливо назвати найякіснішим та найкрасивішим чорним гранітом в Україні.

Компанія Велич Граніту виготовляє надмогильні плити та пам’ятники з граніту Габро з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки пам’ятників та надаємо гарантію на виріб 5 років. Ви можете переглянути виставку готових гранітних пам’ятників за адресою вул. Луганська, 10, м. Львів.

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!

 


Виготовлення пам'ятників у Львові

Пам'ятники з граніту одинарні - Пам'ятники з граніту подвійні - Пам'ятники елітні одинарні - Пам'ятники елітні подвійні

Встановлення пам'ятників у Львові та області: Бібрка, Броди, Брюховичі, Буськ, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Зимна Вода, Камянка-Буська, Кривчиці, Мостиська, Мшана, Немирів, Новояворівск, Перемишляни, Рава-Руська, Рогатин, Рудно, Самбір, Сихів, Сколе, Сокаль, Сокільники, Стрий, Турка, Хирів, Ходорів, Шегині, Яворів, Красне, Львів, Голосківське кладовище, Рудки, кладовище Рясне.

  • facebook
  • youtube