1Gb Пам'ятники з Капустянського граніту

Пам'ятники з Капустянського граніту

капустянський граніт

Походження граніту: Капустянське родовище, яке розташоване
біля залізничної станції Капустяне Кіровоградської області.

Торгова марка: Rosso Santiago.

Об'ємна вага: 2 700 кг/м3.

Водопоглинання: 0,22 %.

Межа міцності на стиск: 165 MPa.

Зносостійкість: 0,48 г/см2.

Мінеральний склад:
microcline - 50%
plagioclase - 24%
quartz - 18%
biotite - 7%
інші < 1%.

Капустянське родовище є одним з найбільших по видобутку граніту та площею в Україні, на повну потужність працюють декілька кар’єрів в межах Кіровоградської області, через це є деякі відмінності в структурі та відтінках гранітного каменю.

Капустянський граніт (Капуста) здобув надзвичайну популярність ще в часи Радянського Союзу, його стабільний, яскравий та рівномірний червоний колір із вкрапленнями чорного та білого, крупнозерниста структура та неповторний малюнок знайшли широке використання в оформленні меморіалів, гранітних памятників, міських площ та станцій метро. Унікальність цього каменю в тому, що дуже складно, знайти ще десь у світі граніт, який би був схожий на Капустянський своїм візерунком та поєднанням кольорів. У міжнародній класифікації граніт з Капустянського родовища маркується, як Rosso Santiago.

Граніт Капустянського родовища дуже цінується за фізико-механічні переваги своїх складників, а також за свою зовнішню красу, оскільки за естетичністю і насиченістю, декоративністю візерунка, з ним може зрівнятися хіба що Лабрадорит. Капустянський граніт зручно обробляється, шліфується, отримує дзеркальну поверхню після полірування, легко перетворюючись з суцільної кам'яної брили в прекрасний облицювальний матеріал. Володіє низьким показником водопоглинання (менше 0,22%), такий показник вказує на міцність і довговічність матеріалу. Враховуючи перелічені переваги, не дивно чому граніт Rosso Santiago є таким популярним при виробництві пам’ятників з граніту, облицюванні будинків, виготовленні предметів інтер’єру.

Компанія Велич Граніту виготовляє надмогильні плити та пам'ятники з Капустянського граніту з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки пам’ятників та надаємо гарантію на виріб 5 років. Ви можете переглянути виставку готових гранітних пам’ятників за адресою вул. Луганська, 10, м. Львів.

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!

 


Виготовлення пам'ятників у Львові

Пам'ятники з граніту одинарні - Пам'ятники з граніту подвійні - Пам'ятники елітні одинарні - Пам'ятники елітні подвійні

Встановлення пам'ятників у Львові та області: Бібрка, Броди, Брюховичі, Буськ, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Зимна Вода, Камянка-Буська, Кривчиці, Мостиська, Мшана, Немирів, Новояворівск, Перемишляни, Рава-Руська, Рогатин, Рудно, Самбір, Сихів, Сколе, Сокаль, Сокільники, Стрий, Турка, Хирів, Ходорів, Шегині, Яворів, Красне, Львів, Голосківське кладовище, Рудки, кладовище Рясне.

  • facebook
  • youtube