1Gb Пам'ятники з Лезниківського граніту

Пам'ятники з Лезниківського граніту

лезниківський граніт

Походження граніту: Лезниківське родовище, яке розташоване
неподалік села Лезники Житомирської області.

Торгова марка: Maple Red (Ukrainian Red).

Об'ємна вага: 2 650 кг/м3.

Водопоглинання: 0,18 %.

Межа міцності на стиск: 135-260 MPa.

Зносостійкість: 0,24 г/см2.

Мінеральний склад:
microcline – 80%
quartz – 15%
biotite – 5%.

Лезниківський гранітний кар’єр – одне із найбільших підприємств України, що спеціалізується на видобутку та переробці гранітного каменю, знаходиться в Житомирській області біля села Лезники. Лезниківське родовище з багатою історією і є найстаршим серед усіх гранітних родовищ на теренах нашої держави. Перші відомості про видобуток червоного українського граніту неподалік села Лезники датуються 1900 роками. У наші дні там здійснюються проекти інтенсивної розробки покладів гранітного каменю, запаси якого фахівці оцінили в 65 млн. м3.

Лезниківский граніт (Лезняк) виділяється рожево-червоним, червоним та коричневим кольорами, має середньозернисту структуру. Є одним із найвідоміших українських гранітів у світі з міжнародним маркуванням Maple Red або Ukrainian Red. Численні станції метро, фасади відомих будинків, гранітні памятники, монументи та меморіали, як в Україні, так і за її межами, виконані з неповторного червоного граніту Лезниківського родовища. Яскрава червона палітра дозволяє широко застосовувати Лезнік в елементах ландшафтного дизайну. Пам’ятники з Лезниківського граніту виглядають благородно та естетично.

Граніт з Лезниківського родовища дуже міцний камінь, морозостійкий, з відмінною зносостійкістю (менше 0,24 г/см2) і низьким показником поглинання води (0,18%). Легко обробляється та полірується набуваючи практично ідеально дзеркального вигляду. Завдяки своїм універсальним фізико-механічним властивостям та елегантному вигляду популярність Лезниківського граніту з роками тільки зростає.

Компанія Велич Граніту виготовляє надмогильні плити та пам’ятники з Лезниківського граніту з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки пам’ятників та надаємо гарантію на виріб 5 років. Ви можете переглянути виставку готових гранітних пам’ятників за адресою вул. Луганська, 10, м. Львів.

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!

 


Виготовлення пам'ятників у Львові

Пам'ятники з граніту одинарні - Пам'ятники з граніту подвійні - Пам'ятники елітні одинарні - Пам'ятники елітні подвійні

Встановлення пам'ятників у Львові та області: Бібрка, Броди, Брюховичі, Буськ, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Зимна Вода, Камянка-Буська, Кривчиці, Мостиська, Мшана, Немирів, Новояворівск, Перемишляни, Рава-Руська, Рогатин, Рудно, Самбір, Сихів, Сколе, Сокаль, Сокільники, Стрий, Турка, Хирів, Ходорів, Шегині, Яворів, Красне, Львів, Голосківське кладовище, Рудки, кладовище Рясне.

  • facebook
  • youtube