1Gb Пам’ятники з Маславського граніту

Пам’ятники з Маславського граніту

маславський граніт

Походження граніту: Маславське родовище, яке розташоване
в селі Суховоля Житомирської області.

Торгова марка: Verde Oliva.

Об'ємна вага: 2 710 кг/м3.

Водопоглинання: 0,15 %.

Межа міцності на стиск: 255 MPa.

Зносостійкість: 0,50 г/см2.

Мінеральний склад:
microcline – 35-60%
plagioclase – 14-36%
quartz – 18-30%
biotite – 1-6%
інші – 1-8%.

Гранітне родовище в якому видобувають Маславський граніт (Маславка) – розміщене у селі Суховоля Житомирської області. Розробка родовища розпочалась у 1993 році.

Існує широка кольорова гама гранітних каменів, проте серед значного різноманіття трапляються зразки кольорів і відтінків граніту, які зустрічаються вкрай рідко, Маславський граніт якраз один із таких зразків. Маславка володіє благородним оливковим відтінком із нечітко вираженими чорними та сірими вкрапленнями та легкими колірними переливаннями. Цей вид граніту відносять до середньозернистих поліморфних гранітів із міжнародним маркуванням Verde Oliva.

При ретельній обробці Маславського граніту проявляється неповторний рисунок, а полірована поверхня виходить ідеально дзеркальною із високою світловідбивною здатністю. Завдяки натуральності каменю та природнім властивостям його широко застосовують в зовнішньому облицюванні споруд, внутрішньому декоруванні приміщень, виготовленні надгробних пам ятників з граніту, надмогильних плит, а також у ландшафтному дизайні скверів, парків, вулиць.

Маславський граніт (Масловка) має дуже хороший показник водопоглинання та зберігає стійкість своїх форм при низьких і високих температурах, завдяки чому вироби з нього служать десятиліттями. Він не потребує особливого догляду, а стійкість породи надає гранітним пам’ятникам з Маславки монументального вигляду. Маславський граніт прекрасно обробляється і може набувати будь-якої форми, що дозволяє реалізувати навіть найсміливіші та креативні дизайнерські ідеї.

Компанія Велич Граніту виготовляє надмогильні плити та пам’ятники з Маславського граніту з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки пам’ятників та надаємо гарантію на виріб 5 років. Ви можете переглянути виставку готових гранітних пам’ятників за адресою вул. Луганська, 10, м. Львів.

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!

 


Виготовлення пам'ятників у Львові

Пам'ятники з граніту одинарні - Пам'ятники з граніту подвійні - Пам'ятники елітні одинарні - Пам'ятники елітні подвійні

Встановлення пам'ятників у Львові та області: Бібрка, Броди, Брюховичі, Буськ, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Зимна Вода, Камянка-Буська, Кривчиці, Мостиська, Мшана, Немирів, Новояворівск, Перемишляни, Рава-Руська, Рогатин, Рудно, Самбір, Сихів, Сколе, Сокаль, Сокільники, Стрий, Турка, Хирів, Ходорів, Шегині, Яворів, Красне, Львів, Голосківське кладовище, Рудки, кладовище Рясне.

  • facebook
  • youtube