1Gb Пам'ятники з Покостівського граніту

Пам'ятники з Покостівського граніту

покостівський граніт

Походження граніту: Покостівське родовище, яке розташоване
в селі Покостівка Житомирської області.

Торгова марка: Grey Ukraine.

Об'ємна вага: 2 740 кг/м3.

Водопоглинання: 0,24 %.

Межа міцності на стиск: 220 MPa.

Зносостійкість: 0,64 г/см2.

Мінеральний склад:
microcline - 15-30%
plagioclase - 35-55%
quartz - 10-15%
biotite - 5-15%
інші < 1%.

Родовище в якому видобувають Покостівський граніт, знаходиться в Житомирській області в селі Покостівка. Почали видобувати гранітний камінь у цьому родовищі у 1989 році. Покостівський граніт (Покостівка) залягає у гігантських кам’яних монолітних глибах, тому його можна формувати блоками практично будь-якого розміру, що дуже важливо при виготовленні гранітних памятників, великих монументів, статуй, колон. 

Покостівський граніт володіє особливою колірною гамою з чітким текстурним малюнком та є справжньою класикою українського сірого граніту, саме тому йому дали міжнародне маркування Ukraine Grey. Для Покостівки характерний високий поріг протистояння негативним впливам навколишнього середовища, але попри це він чудово піддається термообробці – що дає можливість уникати ковзання на горизонтальних поверхнях, легко полірується - для створення практично дзеркальних поверхонь.

Від червоних порід граніту, покостівка відрізняється значно вищими фізико-механічними показниками каменю, такими як питома щільність, міцність і вологостійкість, тому вироби з цього граніту (надгробні пам ятники, надмогильні плити та ін.) - це гарантія на століття! Із впевненістю можна стверджувати, що граніт з Покостівського родовища є найміцнішим в Україні. При цьому з роками він не втрачає свого елегантного рівномірного насиченого кольору та відноситься до найбільш популярних видів гранітного каменю.

Компанія Велич Граніту виготовляє надмогильні плити та пам’ятники з Покостівського граніту з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки памятників та надаємо гарантію на виріб 5 років. Ви можете переглянути виставку готових гранітних пам’ятників за адресою вул. Луганська, 10, м. Львів.

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!

 


Виготовлення пам'ятників у Львові

Пам'ятники з граніту одинарні - Пам'ятники з граніту подвійні - Пам'ятники елітні одинарні - Пам'ятники елітні подвійні

Встановлення пам'ятників у Львові та області: Бібрка, Броди, Брюховичі, Буськ, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Зимна Вода, Камянка-Буська, Кривчиці, Мостиська, Мшана, Немирів, Новояворівск, Перемишляни, Рава-Руська, Рогатин, Рудно, Самбір, Сихів, Сколе, Сокаль, Сокільники, Стрий, Турка, Хирів, Ходорів, Шегині, Яворів, Красне, Львів, Голосківське кладовище, Рудки, кладовище Рясне.

  • facebook
  • youtube