1Gb Пам'ятники з Василівського граніту

Пам'ятники з Василівського граніту

василівський граніт

Походження граніту: Василівське родовище у Житомирській області
неподалік с. Кам'яна Гора.

Торгова марка: Ukraine Autumn.

Об'ємна вага: 2 680 кг/м3.

Водопоглинання: 0,1-0,16 %.

Межа міцності на стиск: 180-210 MPa.

Зносостійкість: 0,45-0,48 г/см2.

Мінеральний склад: 
калієвий шпат – 35-55%
plagioclase – 7-22%
quartz – 20-27%
biotite – 10%
інші – 5-10%.

Василівський граніт можна сміливо назвати корифеєм серед аналогічних декоративно-облицювальних матеріалів. Це всесвітньо відомий граніт ще з пострадянських часів, про те ним не перестають захоплюватися і в наші дні. Архітектори по праву визнали Василівський граніт одним з найвишуканіших і презентабельних. Ця порода відома під торговою маркою Ukrainian Autumn. 

Василівський граніт має дрібно- та середньозернисту структуру, крім того, цей вид славиться своїм кольором та оригінальним малюнком (коричневий відтінок з елементами зеленуватих вкраплень). Завдяки такому забарвленню Василівський граніт є дуже цінним матеріалом для дизайнерів, скульпторів і навіть художників.

Це унікальна і дуже цінна гірська порода. Крім того, граніт володіє відмінними фізико-механічними властивостями та належить до першого класу радіоактивності – ця властивість каменю говорить про те, що він не становить загрози для здоров'я та життя людини його можна без обмежень використовувати у всіх видах будівельних робіт і на будь-яких територіях.

Від самого початку Василівський граніт застосовували переважно в будівництві і для внутрішньої обробки приміщень, проте тепер його широко використовують у ритуальній сфері для виготовлення пам'ятників.

Пам’ятники з граніту цієї породи легко витримують будь-які примхи природи. Камінь не боїться вологи, стійкий до механічних впливів, невимогливий у догляді, при цьому довговічний і зносостійкий. При обробці Василівський граніт проявляє красиву палітру і мереживний узор.

Крім того, що матеріал володіє такими превагами, як міцність і довговічність, він також є відносно дешевий. Все це в сукупності робить дану породу однією із найпопулярніших для  декоративних та облицювальних робіт.

Компанія Велич Граніту виготовляє надмогильні плити та пам’ятники з Василівського граніту з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки памятників та надаємо гарантію на виріб 5 років. Ви можете переглянути виставку готових гранітних пам’ятників за адресою вул. Луганська, 10, м. Львів.

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!

 


Виготовлення пам'ятників у Львові

Пам'ятники з граніту одинарні - Пам'ятники з граніту подвійні - Пам'ятники елітні одинарні - Пам'ятники елітні подвійні

Встановлення пам'ятників у Львові та області: Бібрка, Броди, Брюховичі, Буськ, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Зимна Вода, Камянка-Буська, Кривчиці, Мостиська, Мшана, Немирів, Новояворівск, Перемишляни, Рава-Руська, Рогатин, Рудно, Самбір, Сихів, Сколе, Сокаль, Сокільники, Стрий, Турка, Хирів, Ходорів, Шегині, Яворів, Красне, Львів, Голосківське кладовище, Рудки, кладовище Рясне.

  • facebook
  • youtube