Пам'ятники з дідковицького граніту

Виробництво пам'ятників з дідковицького граніту у Львові

Походження граніту: Дідковицьке родовище Житомирська область, Коростенський район, село Дідковичі. 
Торгова марка: Star of Ukraine. 
Об'ємна вага: 2 675 кг/м3
Водопоглинання: 0,24 %. 
Межа міцності на стиск: 250 MПa. 
Зносостійкість: 0,30 г/см
Мінеральний склад:

  • microcline – 58%
  • plagioclase – 15%
  • quartz – 20%
  • biotite – 5%
  • інші – 2%.

Дідковицький граніт отримав свою назву завдяки розташуванню кар'єру - неподалік села Дідковичі, Житомирська область, північна частина Коростенського району.

Дідковицький граніт володіє прекрасними фізичними властивостями і хімічними показниками мінерального складу. Камінь проявляється цікавим забарвленням та індивідуальністю!

Пам’ятники з граніту Дідковицького родовища будуть радувати Вас багато десятків років, це вироби «на століття», адже крім того, що це надзвичайно міцний матеріал, він також володіє високою стійкістю до різного роду забруднень. Граніт не піддається впливу дощів та сонця, не страшний йому і сильний мороз. Кожен пам’ятник виготовлений із Дідковицького граніту буде виглядати по-своєму красиво, унікально та солідно.

Вас вразить краса Дідковицького граніту - ніжно-рожевий колір, трохи розбавлений коричневим відтінком. Структура каменю середньозерниста, можна чітко побачити «зірчасті» малюнки кристалів мікрокліна.

Вченими встановлено, що граніт, як і будь-яка мінеральна порода, має дещо підвищений рівень радіоактивності, це відбувається через те, що в будь-який гірській породі можуть залишатися залишки радіоактивних речовин, що розсіяні по всій земнй поверхні. Дідковицький граніт належить до першого класу –  це означає, що рівень природньої радіації мінімальний.

Найчастіше Дідковицький граніт використовують для виготовлення пам’ятників. Він ідеально підходить для ритуальних надгробків та меморіальних комплексів. Завдяки якісній обробці, поверхня виробів стає ідеальною - абсолютно рівною та відполірованою, володіє дзеркальним блиском. Можливий також варіант шліфування каменю – завдяки такій обробці зверху він стане дещо шорстким. Пиляна обробка проявить природну красу мінералу. Крім того, за допомогою гравіювання можна отримати потрібний візерунок.

На сьогоднішній день, Дідковицьке родовище граніту є одним із найпопулярніших в Україні.