Пам'ятники з граніту габро

Виробництво пам'ятників з граніту габро у Львові

Походження граніту: Букинське родовище, яке розташоване в селі Буки Житомирської області. 
Торгова марка: Bukinske. 
Об'ємна вага: 2 810-3 210 кг/м3. 
Водопоглинання: 0,10-0,30 %. 
Межа міцності на стиск: 153-267 MPa. 
Зносостійкість: 0,69 г/см2. 
Мінеральний склад:

  • калієвий польовий шпат – 2-9% 
  • pyroxene – 25-32%
  • plagioclase – 57-72%
  • quartz – <5%
  • biotite – <3%

Граніт габро - магматична інтрузивна гірська порода, основними мінералами якої є плагіоклаз і моноклінний піроксен, іноді також містить олівін, ромбічний піроксен і кварц, як акцесорні присутні апатит, ільменіт, магнетит, сфен, іноді хроміт.  Цей камінь належить до глибинних гірських порід, утворених у результаті поступового застигання магми в глибинах земної кори під великим тиском верхніх шарів землі. Такий спосіб утворення граніту габро посприяв формуванню його щільної структури та високого порогу міцності при стиску. Широко поширений у Північній Америці, Південній Африці, Великобританії, Франції, Росії. В Україні його поклади залягають в Житомирській області, зокрема в Букинському родовищі, що неподалік села Буки. Видобувають Букинський граніт Габро під торговою маркою – Bukinske.

Букинський габро – унікальний чорний граніт із дрібнозернистою структурою, що надає каменю глибокого насиченого темного тону, місцями з легким блакитним відтінком. Фізико-механічні властивості відповідають всім вимогам для виготовлення архітектурних виробів, облицювальних матеріалів, а відходи від видобутку гранітних блоків йдуть на виробництво щебеню. Граніт габро є одним із найпопулярніших та незамінних при створенні надгробних памятників, надмогильних плит, надаючи їм стриманого та солідного вигляду.

Габро володіє низьким показником водопоглинання (≈0,20%) і високою морозостійкістю. Добре шліфується і полірується, не потребує спеціального догляду, навіть протягом десятиліть не втрачає свого дивовижного зовнішнього вигляду та початкових характеристик. Букинський габро можна сміливо назвати найякіснішим та найкрасивішим чорним гранітом в Україні.

Компанія Велич Граніту виготовляє гранітні пам’ятники та надмогильні плити із натурального Букинського граніту габро з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки пам’ятників, надаємо офіційну гарантію на виріб. 

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке Ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!