Гравірування пам'ятника

Гравірування надгробного пам'ятника

Після вибору і виготовлення пам'ятника необхідно визначитися з його художнім оформленням, зробити його унікальним. Часто, щоб вшанувати пам'ять рідної нам людини звичних відомостей - імені, прізвища, дати народження і смерті недостатньо, хочеться якось по-особливому підкреслити на ритуальному памятнику або могильній плиті значення покійного у нашому житті, наприклад портретом, характерним пам'ятним написом, цікавим візерунком. Слова подяки або пам'яті, короткі вірші, уривки прози нанесені на пам'ятник з граніту будуть супроводжувати пам'ять про близьку нам людину протягом багатьох десятків років.

Вибір того чи іншого способу нанесення напису чи портрету на памятник надзвичайно важливий, оскільки на різних видах каменю нанесені особливими методами вони виглядають інакше. Портрети наносяться як безпосередньо на пам'ятник, так і на окрему кам'яну плитку (фальцет). Існує три методи нанесення зображення або написів на пам'ятник. Перший - ручним гравірувальним інструментом, другий - з використанням верстата з алмазним наконечником, третій - дозволяє поєднувати механізовану роботу з ручним доведенням майстром зображення для отримання кращого результату.

Гравірування портрету – дуже складне мистецтво, яке можна створити тільки на чорних або темно-коричневих гранітах з дрібнозернистої поверхнею. Цей процес вимагає великого таланту, багатого досвіду і вміння майстра, щоб не просто скопіювати портрет, а «вловити» образ і передати риси характеру людини.

Наші художники готові увіковічнити пам'ять рідної Вам людини, висловити душевні почуття, щоб можливо було вловити стовідсоткову схожість з образом. Зображення можна виготовити до пояса або в повний зріст - в залежності від Ваших побажань.

Компанія “Велич Граніту” пропонує Вам нанесення на вироби великої кількості ритуальної символіки або декоративних зображень у вигляді образів святих, хрестів, зображень квітів (гвоздики, троянди і т.п.), різноманітних малюнків та узорів по периметру пам'ятника. Ви також можете запропонувати свій варіант ескізу портрета або художнього оформлення обеліска і ми будемо раді втілити його у життя.