Пам'ятники з капустянського граніту

Виробництво пам'ятників з капустянського граніту у Львові

Походження граніту: Капустянське родовище, яке розташоване неподалік залізничної станції Капустяне Кіровоградської області. 
Торгова марка: Rosso Santiago. 
Об'ємна вага: 2 700 кг/м3. 
Водопоглинання: 0,22 %. 
Межа міцності на стиск: 165 MPa. 
Зносостійкість: 0,48 г/см2. 
Мінеральний склад:

  • microcline - 50% 
  • plagioclase - 24% 
  • quartz - 18% 
  • biotite - 7% 
  • інші < 1%.

Капустянське родовище є одним з найбільших по видобутку граніту та площею в Україні, на повну потужність працюють декілька кар’єрів в межах Кіровоградської області, через це є деякі відмінності в структурі та відтінках гранітного каменю.

Капустянський граніт здобув надзвичайну популярність ще в часи Радянського Союзу, його стабільний, яскравий та рівномірний червоний колір із вкрапленнями чорного та білого, крупнозерниста структура та неповторний малюнок знайшли широке використання в оформленні меморіалів, гранітних пам’ятників, міських площ та станцій метро.

Унікальність цього каменю в тому, що дуже складно, знайти ще десь у світі граніт, який би був схожий на Капустянський своїм візерунком та поєднанням кольорів. У міжнародній класифікації граніт з Капустянського родовища маркується, як Rosso Santiago.

Граніт Капустянського родовища дуже цінується за фізико-механічні переваги своїх складників, а також за свою зовнішню красу, оскільки за естетичністю і насиченістю, декоративністю візерунка, з ним може зрівнятися хіба що Лабрадорит.

Капустянський граніт зручно обробляється, шліфується, отримує дзеркальну поверхню після полірування, легко перетворюючись з суцільної кам'яної брили в прекрасний облицювальний матеріал. Володіє низьким показником водопоглинання (≤ 0,22 %), такий показник вказує на міцність і довговічність матеріалу. Враховуючи перелічені переваги, не дивно чому граніт Rosso Santiago є таким популярним при виробництві пам’ятників з граніту, облицюванні будинків, виготовленні предметів інтер’єру.

Компанія Велич Граніту виготовляє гранітні пам’ятники та надмогильні плити із натурального Капустянського граніту з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки пам’ятників та надаємо офіційну гарантію на виріб. 

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!