Пам'ятники з лезниківського граніту

Виробництво пам'ятників з лезниківського граніту у Львові

Походження граніту: Лезниківське родовище, яке розташоване неподалік села Лезники Житомирської області. 
Торгова марка: Maple Red (Ukrainian Red). 
Об'ємна вага: 2 650 кг/м3. 
Водопоглинання: 0,18 %. 
Межа міцності на стиск: 135-260 MPa. 
Зносостійкість: 0,24 г/см2. 
Мінеральний склад:

  • microcline – 80% 
  • quartz – 15% 
  • biotite – 5%

Лезниківський гранітний кар’єр – одне із найбільших підприємств України, що спеціалізується на видобутку та переробці гранітного каменю, знаходиться в Житомирській області біля села Лезники. Лезниківське родовище з багатою історією і є найстаршим серед усіх гранітних родовищ на теренах нашої держави. Перші відомості про видобуток червоного українського граніту неподалік села Лезники датуються 1900 роками. У наші дні там здійснюються проекти інтенсивної розробки покладів гранітного каменю, запаси якого фахівці оцінили в 65 млн. м3.

Лезниківский граніт (Лезнік) виділяється рожево-червоним, червоним та коричневим кольорами, має середньозернисту структуру. Є одним із найвідоміших українських гранітів у світі з міжнародним маркуванням Maple Red або Ukrainian Red. Численні станції метро, фасади відомих будинків, гранітні пам’ятники, монументи та меморіали, як в Україні, так і за її межами, виконані з неповторного червоного граніту Лезниківського родовища. Яскрава червона палітра дозволяє широко застосовувати Лезнік в елементах ландшафтного дизайну. Памятники з Лезниківського граніту виглядають благородно та естетично.

Граніт з Лезниківського родовища дуже міцний камінь, морозостійкий, з відмінною зносостійкістю (≤0,24 г/см2) і низьким показником поглинання води (0,18%). Легко обробляється та полірується набуваючи практично ідеально дзеркального вигляду. Завдяки своїм універсальним фізико-механічним властивостям та елегантному вигляду популярність Лезниківського граніту з роками тільки зростає.

Компанія Велич Граніту виготовляє гранітні пам’ятники та надмогильні плити із натурального Лезниківського граніту з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки пам’ятників, надаємо офіційну гарантію на виріб. 

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке Ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!