Пам'ятники з межиріцького граніту

Виробництво пам'ятників з межиріцького граніту у Львові

Походження граніту: Межиріцьке родовище, яке розташоване у селі Межирічка Житомирської області. 
Торгова марка: Flower of Ukraine. 
Об'ємна вага: 2 600 кг/м3
Водопоглинання: 0,5 %. 
Межа міцності на стиск: 150 MПa. 
Зносостійкість: 0,47 г/см2
Мінеральний склад:

  • калієвий польовий шпат – 60%
  • plagioclase – 20%
  • quartz – 15%
  • biotite – 5%

Межиріцький граніт - ще одне надбання українських кар'єрів. Його родовище розташоване у селі Межирічка, завдяки чому граніт і отримав свою назву, Житомирської області, тут знаходиться скупчення різних сортів, видобуток яких ведеться з минулого століття.

За свою витонченість та незвичайний колір цей вид граніту отримав назву Flower of Ukraine.

Межиріцький граніт переважно складається з карбонаду кальцію. Завдяки величезним запасам цього каменю в природі, його міцності та мінеральному складу, затребуваність цього граніту у багато разів перевищує попит на інші види породи.

Унікальність граніту надає його незвичайний красивий колір - коричневе забарвлення з рожевими, світло-сірими та чорними вкрапленнями, малюнок дрібний та однорідний по всій масі. У нього спокійний благородний тон. Плити одного відтінку легко зістикувати та отримати поверхню з рівномірним забарвленням, пам’ятники виготовлені із Межиріцького граніту виглядають солідно і дорого. Проте не тільки колір служить причиною його популярності – привертають увагу доступна ціна каменю та хороші фізико-хімічні властивості.

Межиріцький граніт має грубозернисту структуру, низький коефіцієнт водопоглинання, високу стійкість до негативних атмосферних явищ і витримує будь-які види обробки. Завдяки тому, що він легко піддається термічному впливу та поліруванню, а при розпилі залишається гладкий і рівний зріз,

Межиріцький граніт отримав широке застосування в ритуальній сфері – з нього виготовляють довговічні та красиві надгробні пам'ятники. Він вважається одним з найміцніших гранітів та володіє низькою пористістю. Межиріцький граніт належить до першого класу радіоактивної безпеки.

Цей граніт зручний в обробці, чудово піддається поліруванню зберігаючи при цьому колір та унікальний малюнок. Він стійкий до вимивання, вивітрювання та забруднень, достатньо періодично протирати його вологою тканиною, щоб камінь набув первинного вигляду.

Межиріцький граніт - це ідеальний «природний дует» краси та функціональності.