Пам'ятники з новоданилівського граніту

Виробництво пам'ятників з новоданилівського граніту у Львові

Походження граніту: с. Новоданилівка Казанківського району Миколаївській області. 
Торгова марка: Withered. 
Об'ємна вага: 2 720 кг/м3
Водопоглинання: 0,26 %. 
Межа міцності на стиск: 133 - 268 MПa. 
Зносостійкість: 0,26 г/см2
Мінеральний склад:

  • калієвий шпат – 30-40%
  • plagioclase – 25-30%
  • quartz – 15-30%
  • biotite – 5-15%
  • інші – 1-2%.

Новоданилівський граніт - міцний, зносостійкий камінь. Видобувається в селі Новоданилівка Казанківського району, Миколаївської області. На сьогоднішній день цей натуральний камінь користується величезним попитом, як всередині нашої країни, так і за її межами.

Відмінною рисою Новоданилівського граніту від інших видів є його зовнішній вигляд, а саме червоно-коричневе забарвлення з дрібними чорними і подекуди білими вкрапленнями. Відтінки каменю варіюються від насичено червоних до світло-коричневих кольорів. Новоданилівський граніт має середньозернисту структуру, що робить його дуже щільним. Саме завдяки своїй міцності, щільній структурі та оригінальному забарвленню цей вид каменю став таким популярним.

Естетичні якості сорту високо цінуються, тому він належить до другого класу декоративності, а його природна радіоактивність належить до першого класу, це означає що матеріал можна використовувати у всіх видах будівельних робіт.

Цей натуральний камінь з Новоданилівського родовища використовують для виконання як зовнішніх, так і внутрішніх робіт. У сфері ритуальних послуг, Новоданилівський граніт використовується для виготовлення пам'ятників, які служать десятиліттями.

У породи висока твердість – зображення і написи на пам'ятниках з граніту виходять чіткі, деталізовані та довго зберігають первинний вигляд. Завдяки низькій пористості він не вбирає вологу, яка при замерзанні може викликати тріщини та сколи на надгробках. Порода стійка до низьких температур, морозостійкість становить 50 циклів. Із Новоданилівським гранітом прекрасно гармонують: камені чорного та сірого кольорів, а також бронза чи позолота.

Новоданилівський граніт піддається поліровці до дзеркального блиску, після неї малюнок набуває більш вираженого та насиченого кольору. З огляду на зазначені параметри, такий матеріал може застосовуватися для виробництва навіть найбільш ексклюзивних пам’ятників, він досить податливий і легкий у обробці.

Новоданилівський кар'єр видобуває міцний граніт, який не піддається деформації, сколам, подряпинам, хімічним впливам та примхам погоди.