Пам'ятники під ключ

Виготовлення та встановлення пам'ятників під ключ у Львові та області

Процес вибору, замовлення та виготовлення надгробних пам'ятників передбачає проведення цілого комплексу заходів. Максимально зручно здійснити їх в одному місці та бути спокійним і впевненим у результаті, що  суттєво зекономить Ваш час та гроші.

Отож, що собою передбачає виготовлення пам’ятника під ключ?

Насамперед, це вибір матеріалу майбутнього виробу – ми виготовляємо пам'ятники з натурального українського граніту. Адже граніт - це одна з найбільш твердих і щільних порід каменю, якісні гранітні надгробки здатні зберігати свої початкові зовнішні характеристики та властивості до 500 років. Пам'ятники з граніту не бояться вологи, сильних морозів і високих температур, вони не потребують постійного догляду, і водночас за допомогою сучасного обладнання з них легко створювати досить складні елементи.

Наступний крок – обрати колір та форму пам’ятника. Компанія Велич Граніту з легкістю запропонує Вам великий асортимент, як різновидів гранітного каменю, так і варіантів пам'ятників, які наведені в нашому каталозі. Крім того, ми пропонуємо вживу оцінити габарити, колір граніту та приклади різноманітних варіантів оформлення виробів на наших виставках у Львові та Львівській області.

Варто відзначити, що Ви можете обрати, як вже готовий дизайн гранітного пам'ятника, або ж визначитися на основі якої форми будете створювати свій власний індивідуальний проект. На нашому підприємстві особлива увага приділяється ідеям та побажанням замовника. Відповідно до них виготовляємо весь необхідний комплекс деталей: постамент, стела, квітник, хрест, цоколь, огорожа, столик, лавка. Також враховуємо побажання щодо надписів та гравіювання на пам’ятниках.

Після етапу вибору та обговорення всіх деталей, складання ескізу з усіма побажаннями клієнта, затвердження ескізу та бюджету, укладаємо офіційний договір та видаємо документи про оплату вартості виробу (чек, квитанція).

На етапі виготовлення пам’ятника з граніту працюємо лише з якісною натуральною сировиною, використовуючи сучасне обладнання та новітні технології на власному виробництві.

Після закінчення етапу виготовлення, доставляємо та виконуємо встановлення пам’ятника, попереднього готуючи надійну основу і використовуючи власну удосконалену систему бетонування та установки.

Якщо Вам потрібно встановити якісний і грамотно оформлений пам'ятник з граніту, ми готові надати всю необхідну додаткову інформацію про продукцію та наші послуги. Обираючи компанію Велич Граніту, Ви обираєте свій спокій із приводу виготовлення пам'ятника та отримуєте офіційну гарантію на виріб до 5 років.

Завдяки власному виробництву, прямим поставкам сировини, досвідченим та фаховим майстрам по каменю – ми пропонуємо найдоступніші ціни на пам’ятники з граніту під ключ у Львові та Львівській області.