Пам'ятники з покостівського граніту

Виробництво пам'ятників з покостівського граніту у Львові

Походження граніту: Покостівське родовище, яке розташоване в селі Покостівка Житомирської області. 
Торгова марка: Grey Ukraine. 
Об'ємна вага: 2 740 кг/м3. 
Водопоглинання: 0,24 %. 
Межа міцності на стиск: 220 MPa. 
Зносостійкість: 0,64 г/см2. 
Мінеральний склад: 
microcline - 15-30%
plagioclase - 35-55%
quartz - 10-15%
biotite - 5-15%
інші < 1%.

Родовище в якому видобувають Покостівський граніт, знаходиться в Житомирській області в селі Покостівка. Почали видобувати гранітний камінь у цьому родовищі у 1989 році. Покостівський граніт залягає у гігантських кам’яних монолітних глибах, тому його можна формувати блоками практично будь-якого розміру, що дуже важливо при виготовленні гранітних пам’ятників, великих монументів, статуй, колон. 

Покостівський граніт володіє особливою колірною гамою з чітким текстурним малюнком та є справжньою класикою українського сірого граніту, саме тому йому дали міжнародне маркування Ukraine Grey. Для Покостівки характерний високий поріг протистояння негативним впливам навколишнього середовища, але попри це він чудово піддається термообробці – що дає можливість уникати ковзання на горизонтальних поверхнях, легко полірується - для створення практично дзеркальних поверхонь.

Від червоних порід граніту Покостівка відрізняється значно вищими фізико-механічними показниками каменю, такими як питома щільність, міцність і вологостійкість, тому вироби з цього граніту (надгробні пам'ятники, надмогильні плити та ін.) - це гарантія на століття! Із впевненістю можна стверджувати, що граніт з Покостівського родовища є найміцнішим в Україні. При цьому з роками він не втрачає свого елегантного рівномірного насиченого кольору та відноситься до найбільш популярних видів гранітного каменю.

Компанія Велич Граніту виготовляє гранітні пам’ятники та надмогильні плити із натурального Покостівського граніту з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки пам’ятників та надаємо офіційну гарантію на виріб. 

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!