Пам'ятники з токівського граніту

Виробництво пам'ятників з токівського граніту у Львові

Походження граніту: Токівське родовище, яке розташоване в селі Ток Дніпропетровської області.
Торгова марка: Carpazi. 
Об'ємна вага: 2 670 кг/м3. 
Водопоглинання: 0,55 %. 
Межа міцності на стиск: 225 MPa. 
Зносостійкість: 0,26 г/см2. 
Мінеральний склад: 
microcline – 35%
plagioclase – 35%
quartz – 25%
biotite – 4%
інші – 1%

Токівське гранітне родовище знаходиться в Дніпропетровській області неподалік села Ток, розробка кар’єру розпочалась приблизно 100 років тому. Запаси каменю оцінюються спеціалістами в 70-80 млн. м3 і є одними із найбільших в Україні. Видобуток граніту з Токівського родовища відбувається протягом цілого року без використання об’ємних вибухів, що дозволяє зберегти структуру каменю та всі його корисні властивості.

Колір Токівського граніту червоно-коричневий із малиновими відтінками, дрібної та середньої зернистості з однорідною структурою. Невеликі темні вкраплення, характерні саме для гранітного каменю з Токівського родовища, створюють неповторний ефект мозаїки. Токівський граніт добре піддається термообробці та поліруванню, його фактура прекрасно поєднується з гравіруванням, що дозволяє створювати вишукані предмети меморіальної скульптури та архітектури, гранітних надгробків, надмогильних гранітних пам’ятників, а також для виготовлення облицювальних матеріалів. Carpazi - таке маркування у міжнародній класифікації граніту з Токівського родовища.

Токівський граніт володіє хорошими фізико-механічними властивостями, значною щільністю матеріалу (2 670 кг/м3) та зносостійкістю (0,26 г/см2), завдяки їм та високохудожній декоративності каменю він отримав широке розповсюдження та популярність не тільки в Україні, а й за її межами. Граніт з Токівського родовища можна рекомендувати всім хто хоче отримати за доступною ціною красивий і довговічний виріб.

Компанія Велич Граніту виготовляє гранітні пам’ятники та надмогильні плити із натурального Токівського граніту з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки пам’ятників, надаємо офіційну гарантію на виріб.

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке Ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!