Виробництво пам'ятників

Виробництво пам'ятників з граніту у Львові та області

Виробництвом надгробних пам’ятників, гробівців та могильних плит у Львові із натурального українського граніту наша компанія займається з 1996 року. За цей період ми спроектували, виготовили та встановили понад 7 700 виробів різної складності.

Процес виготовлення гранітного пам’ятника досить тривалий і трудомісткий. Все починається з видобутку великої гранітної брили і розпилу її на менші блоки.  Відділяють гранітну брилу підривним або канатопильним методом в гранітних кар’єрах. Після чого її транспортують до місця обробки і розпилу, найчастіше це спеціалізовані заводи, які знаходяться поруч з кар’єром. Там на великому фрезерному верстаті брилу розрізають на гранітні сляби (плити) – стандартні заготовки з точними розмірами. Гранітні плити шліфують, щоб створити рівну матову поверхню, полірують для надання дзеркального глянцевого вигляду.

Сформовані і оброблені гранітні плити поступають в цех де безпосередньо виготовляються пам’ятники чи гробівці. Компанія Велич Граніту працює тільки із заготовками з натурального граніту українських родовищ, його фізико-механічні показники є оптимальними для виробництва довговічних та вишуканих пам’ятників. 

Перед виготовленням надгробного пам’ятника ми прислухаємось до Ваших побажань, виїжджаємо на місце установки, робимо необхідні заміри та створюємо 3D модель із накладанням ескізу на фото кладовища, таким чином Ви одразу побачите, який буде мати виглядати Ваше замовлення.

Погоджуємо проект та укладаємо договір, після чого замовлення передається в виробничий цех. В цеху майстер надає заготовкам оригінальних і специфічних форм згідно спроектованої моделі, шліфує та полірує нерівності поверхні надаючи їй дзеркального блиску. Відполіровані заготовки пам’ятника передаються художнику по каменю для нанесення портретів, надгробних написів, епітафій, пейзажів, візерунків. Складові готові, залишається тільки доставити їх на місце установки та встановити надгробний пам’ятник. Весь процес займає до 2-3 місяців від дати Вашого звернення.

Наша компанія володіє удосконаленою системою бетонування та установки пам’ятників, що дозволяє надавати офіційну гарантію на виріб, здійснюємо доставку та встановлюємо пам’ятник на могилу під ключ.

Ми виготовляємо всі види пам’ятників з граніту, від класичних до елітних пам’ятників, гробівців та меморіальних комплексів. Ви можете переглянути наші виставки готових гранітних пам’ятників у Львові, Стрию, Дрогобичі, Старому Самборі, Щирець, Пустомитах, Мостиськах.