Як вибрати пам'ятник?
Як вибрати надгробний пам'ятник з граніту?

Як правильно вибрати надгробний пам'ятник?

Втрата близької людини - це завжди горе і трагедія для рідних, завжди хочеться гідно провести її в останню путь. Єдине, що залишається для нас після смерті дорогих нам людей, це пам'ять про них. Увіковічнити і зафіксувати їхні риси, зберегти їх впізнаванність протягом багатьох років, непросте але вкрай необхідне завдання.

Компанія “Велич Граніту” допоможе Вам у цьому. У нас є власне виробництво надгробних памятників з граніту, могильних плит, гробівців та меморіальних комплексів, які збережуть пам’ять про близьку Вам людину на десятки років.

Вибір надгробного пам’ятника досить непростий але в той же час творчий процес. Пам’ятник встановлюється на великий період часу, тому поспішати з вибором не варто. Порівняйте запропоновані послуги та ціни, не женіться за дешевизною - справжня якість не може коштувати надто дешево, і тільки потім зробіть свій вибір.

Для замовлення пам'ятника переконайтеся, що виготовляти його буде та сама фірма, з якою Ви будете співпрацювати. Не захоплюйтеся низькими цінами, якими заманюють посередники. Така ціна вже з самого початку повинна викликати недовіру.

Уважно прочитайте договір, переконайтеся, що печатка і підпис на ньому тієї ж фірми, у якій Ви зробили замовлення, а не іншого виконавця. Це забезпечить впевненість в якості виконаної роботи і стане своєрідним гарантійним талоном на виготовлений виріб. Компанія “Велич Граніту” надає офіційну гарантію на виготовлення та установку памятників.

У питанні через який проміжок часу після поховання можна встановити пам'ятник, існує досить багато протиріч. Говорять і про пару місяців, і навіть декілька років. Церковними канонами це не передбачено.

Ми радимо установку памятника на могилу приблизно через рік після похорону. За цей час земля встигає повністю осісти та ущільнитись до свого природного стану, це вкрай необхідно для встановлення важкого надгробка і є запорукою того, що з плином часу пам’ятник не буде похилятись.

Перед тим, як звертатись в майстерню з виробництва памятників, заміряйте ширину і довжину поховання, постарайтесь не виходити за межі виділеної Вам ділянки, щоб не мати проблем з власниками сусідніх захоронень чи адміністраціями кладовищ.

Наступним кроком є підбір матеріалу з якого буде виготовлятись надгробок. Матеріал особливо важливий в умовах нашого клімату – для якого властиві великі перепади температур, сильні вітри і часті атмосферні опади. Сучасна культура поховань прийшла до нас із європейських країв із м'якшим кліматом, де традиційним матеріалом для виробництва пам'ятників вважається мармур. Безперечно, пам'ятник з мармуру дуже гарний, хоча це і досить дорогий камінь, проте в наших природніх умовах він може швидко втратити свою естетичність, на ньому можуть з'явитись розводи і плями. Під впливом прямої дії вітрів, дощу та сонця на пам'ятниках з мармуру досить швидко утворюються мікротріщини і вони починають викришуватись. Щоб уникнути цього треба забезпечити дуже ретельний догляд, потрібно покривати пам'ятники з мармуру спеціальними розчинами, частіше відвідувати захоронення для очищення мармурової поверхні від слідів забруднення.

Надгробні памятники з граніту довговічні і легко піддаються поліруванню та шліфуванню. Колірна гамма гранітного каменю дуже різнобарвна і дає можливість реалізувати найсміливіші ідеї та втілити в життя найвибагливіші проекти.

Гранітний камінь характеризується:

  • низьким рівнем водопоглинання, високою морозостійкістю і теплопровідністю, тривалим терміном експлуатації гранітних виробів;
  • значною структурною щільністю і зносостійкістю, слабким поглинанням барвників, зображення і написи зберігають свіжість протягом тривалого періоду часу;
  • не вимагає спеціальних засобів та знань по догляду за ним, це суттєво економить час і гроші на обслуговування пам’ятників з граніту.

Враховуючи хороші фізико-механічні властивості, широку колірну гаму та доступну ціну, ми радимо використовувати граніт для виготовлення високоякісних надійних пам'ятників і надгробків.

Компанія “Велич Граніту” виготовляє всі види пам’ятників з граніту, від класичних до елітних памятників, гробівців та меморіальних комплексів.