Пам'ятники з жадківського граніту

Виробництво пам'ятників з жадківського граніту у Львові

Походження граніту: Жадківське родовище, яке розташоване в селі Жадківка Рівненської області. 
Торгова марка: Rosa Raveno. 
Об'ємна вага: 2 730 кг/м3. 
Водопоглинання: 0,08-0,20%. 
Межа міцності на стиск: 193-268 MPa. 
Зносостійкість: 0,53-0,61 г/см2. 
Мінеральний склад:

  • калієвий польовий шпат – 60%
  • plagioclase - 20% 
  • quartz - 15%
  • biotite - 5%

Жадківське гранітне родовище розміщене в Корецькому районі Рівненської області, поруч села Жадківка. Жадківський граніт або як ще його називають Корецький граніт – гранітний камінь червоного та коричневого кольору.

За декоративною естетикою дуже схожий на знаний італійський граніт марки Rosa Baveno, проте на відміну від свого європейського аналога український граніт володіє набагато кращими експлуатаційними характеристиками – високою щільністю і низьким рівнем водопоглинання. Камінь середньозернистої однорідної структури, основний колір - червоно-коричневий із розбавлений вкрапленнями темно-сірого і чорного кольорів, текстура граніту масивна.

У міжнародній класифікації Жадківський граніт маркується, як Rosso Raveno. Невисока вартість граніту та відмінні фізико-механічні властивості каменю роблять його оптимальним вибором для виготовлення надгробних пам’ятників, надмогильних плит,  використання для декоративних та облицювальних робіт.

Гранітні пам’ятники з Жадківки мають строгий та офіційний вигляд, легко поліруються і, завдяки, дуже низькому рівню водопоглинання (середній показник 0,14 %) та хорошим показникам зносостійкості (стирання каменю ≤ 0,61 г/см2) – Жадківський граніт рекомендовано використовувати в непростих погодних умовах, він здатен витримувати навіть дуже сильні морози і зберігати відмінний вигляд десятиліттями без особливого догляду.

Широка кольорова гама, багатство фактур і методів обробки гранітного каменю з Жадківського родовища відкриває для дизайнерів необмежені можливості у створенні справжніх шедеврів.

Компанія Велич Граніту виготовляє гранітні пам’ятники та надмогильні плити із натурального Жадківського граніту з 1996 року. Ми володіємо удосконаленою системою бетонування та установки пам’ятників та надаємо офіційну гарантію на виріб. 

Звертайтесь і ми реалізуємо будь-яке Ваше дизайнерське рішення та вчасно виконаємо замовлення!